• Informacje o sklepie cleXa.pl

Sklep zoologiczny cleXa.pl powstał z myślą o Waszych i naszych  Pupilach – o wszystkich tych z którymi żyjemy, których kochamy, do których przytulamy się codziennie, bez których nie wyobrażamy sobie już naszego domu.

My mamy u siebie trzech takich Domowników:

- PCHEŁKA – to królik miniaturka, który jest z nami 6 lat. Wspaniały i piękny w kolorze trio, bardzo łagodny, uwielbia wtulać się w człowieka szczególnie mocno w momentach kiedy jest na rękach, głaskany, przutylany i całowany.

- DZIUNIA – pięcioletnia suczka, która jest z nami od 3 lat, Ktoś ją wyrzucił.... przyszła do nas na działkę i została z nami na stałe. Była zaczipowana – stąd wiemy, że ktoś zaadoptował ją ze schroniska a potem niestety porzucił..... Na początku bardzo przestraszona, nieufna... teraz szczęśliwa, mająca swój prawdziwy dom i rodzinę.

- ARYA – niespełna dwuletnia suczka, która jest z nami od roku. Zaadoptowalismy ją ze schroniska jako 10-cio miesięcznego szczeniaka. Wiecznie jest jej wszędzie pełno, przez cały czas gotowa do zabawy i pieszczot. Wniosłą w nasze życie dużo radości swą przymilną naturą... jako młoda suczka potrafi jeszcze porządnie narozrabiać.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości, renomowanych marek dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, gadów, rybek takich jak Brit, Purina, Acana, Animonda, Versele-laga, Pedigree, Chappi, Whiskas, Sheba, Cesar, Bozita, Fitmin, Dr Seidel, Nestor, Sabunol, Super Benek i wiele innych.

Posiadamy też w ofercie wyposażenie i pokarmy do oczek wodnych. 

Każdego dnia staramy się, aby dostarczane produkty spełniły Państwa oczekiwania.  

 

 

                             "PIES UCZCIWSZY OD CZŁOWIEKA - NIM UKĄSI PIERWEJ SZCZEKA" 

                                                                                                              Aleksander Fredro