• Kategorie
  • Szukaj
  • Ubranka dla psów

 

UBRANKA DLA PSÓW

Wiodącą rzeczą przy tym wyborze ubranka dla psa powinna być jego wygoda. Złe samopoczucie będzie wpływało na jego niechęć do noszenia okrycia. Zwierzę musi mieć możliwość swobodnego załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. Ubranko nie może mu utrudniać tej podstawowej czynności.

Następną ważną sprawą jest odpowiednio dobrany rozmiar, w którym pies nie będzie skrępowany. Sprawdź czy ma miejsce na podpięcia smyczy.

Pomyśl też o deszczowej czy śnieżnej pogodzie – ubranko powinno być wodoodporne, żeby pies nie był cały mokry podczas spaceru. Doskonale sprawdzą się peleryny przeciwdeszczowe dla psów oraz ocieplane kurtki i płaszczyki na zimniejsze dni.

Sweterki czy polary dla psów sprawdzą się na suche, chłodniejsze dni – przemoczone ubranko przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. Psu będzie jeszcze bardziej zimno i nieprzyjemnie.

No i łapki – możesz swojego pupila wyposażyć w buciki dla psów chroniące je przed przemrożeniem.

Twój pies na pewno będzie musiał nauczyć się do noszenia ubranka. Przyzwyczajaj go powoli, nie chcesz przecież, żeby stawiał całkowity opór przed wyjściem na spacer.

Nasz sklep zoologiczny z ubrankami dla psów oferuje również te o zadań specjalnych. Mamy pieluchy dla zwierząt nie trzymających moczu, dla psów po operacji czy w podróży. Jak również majtki dla suczek w rui. Psie majtki są stworzone specjalnie tak, żeby zmniejszyć niedogodności czasu cieczki. Można je dopasować do suczki rzepami, żeby się nie przesuwały.

Gdy Twój pies potrzebuje ochrony przed lizaniem i gryzieniem ran zastosuj kołnierz ochronny dla psa. Doskonale zabezpieczy go przed zrobieniem sobie krzywdy