• Kategorie
  • Szukaj
  • Wszystko dla Twojego psa

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJE TWÓJ PIES

W naszym internetowym sklepie zoologicznym znajdziecie wszystko czego potrzebuje Wasz pies. Zadbaliśmy o szeroką ofertę karm dla psów, które są bardzo ważnym aspektem opieki nad pupilem. Posiadamy w sprzedaży karmy dla psów na każdym etapie ich życia – od szczeniaka po seniora, jak również karmy odpowiadające potrzebom i ograniczeniom żywieniowym z powodów zdrowotnych.  Uzupełnieniem podstawowego pokarmu są oczywiście różnego rodzaju przysmaki i smakołyki.  Szeroka gama misek zapewni odpowiednie podawanie pokarmu i wody zwierzęciu. 

 W tym dziale mamy wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do opieki nad psem. Do wygodnego odpoczynku i snu  – legowiska z miękkim wypełnieniem maty wodoodporne dla psów po operacjach lub chorych.

Na spacer pies powinien być wyposażony w odpowiednio dobrane smycz lub szelki i obrożę. W sklepie zoologicznym clexa.pl znajdziecie też akcesoria niezbędne do podróżowania z Waszym pupilem – maty i pokrowce do ochrony siedzeń w samochodzie, transportery i torby, smycze i pasy bezpieczeństwa dla psa do zabezpieczenia czworonoga podczas podróży.

W okresie jesienno-zimowym jak również w chłodniejsze dni w roku niektórym rasom lub psim seniorom będą zapewne potrzebne ubranka dla psa – kurteczki, sweterki czy peleryny chroniące przed deszczem jak też buty, żeby było im ciepło w łapki znajdziesz u nas w różnych kolorach i fasonach.

W sklepie dla psów nie zapominamy też o zabawie naszych milusińskich. Warto wyposażyć pupila w odpowiednio dobrane dla niego zabawki dla psów  – piłki, gryzaki, szarpaki czy nawet pluszaki. W zależności od jego upodobań czy temperamentu. Warto tez zwrócić uwagę na stan jego dziąseł, twarde zabawki mogą je podrażniać.

Pamiętamy o ochronie psów przed pasożytami takimi jak kleszcze, pchły czy komary. Do wyboru są obroże przeciw kleszczom i pchłom, krople przeciw pchłom i kleszczom, szampon na kleszcze i pchły,  spray na komary dla psów. Zabezpieczenia naszego zwierzaka przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez kleszcze jest niezwykle ważną sprawą.

Kierując się rasą lub obserwacją pupila dobieramy odpowiednie akcesoria pielęgnacyjne : odżywki i szampony dla psów – dla psów długowłosych, dla tych o białej sierści i dla tych, które odczuwają swędzenie na swej psiej skórze, grzebienie i szczotki dla psów, obcinacze pazurów, artykuły do nauki czystości szczeniątspraye, podkłady i maty do nauki sikania.  

Bazując na opinii i zaleceniach  lekarza weterynarii można zastosować minerały i witaminy dla psów lub inne preparaty wspomagające prawidłowe funkcjonowanie naszego pupila. Nie podawajmy ich psom bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.