• Mata grzejna do terrarium 20W 42x28cm Happet G320

92.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 24
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Mata grzewcza do terrarium


Chodziłeś kiedyś boso po plaży w gorący dzień? Jeśli tak, to na pewno pamiętasz, jak nagrzewa się piasek. Tak samo nagrzewałby się w naturalnym środowisku twojego pupila. Dlatego ważnym elementem w terrariach są maty grzewcze, które egzotycznym zwierzętom zapewniają naturalne ciepło podłoża. 

Dzięki podgrzaniu powierzchni, na której znajdują się mieszkańcy terrarium, mata pozwala zwierzętom na utrzymanie właściej temperatury ciała. W efekcie wspomaga metabolizm, apetyt i naturalną ruchliwość. Posiadając w terrarium matę grzewczą, możesz być spokojny o zdrowie swoich pupili. 

  • zapewniają odpowiednią temperaturę - żebyś mógł ze spokojem obserwować rozwój swoich zwierząt
  • zajmuje minimum miejsca - na codzień jest właściwie niezauważalna, zarówno w małym jak i dużym terrarium
  • nagrzewa w naturalny sposób - podgrzanie podłoża świetnie imituje środowisko naturalne
  • dziecinnie łatwy montaż - mata jest samoprzylepna, żebyś mógł oszczędzić czas i energię na jej montażu
  • może być łączona z innymi źródłami ciepła - przy bardziej wymagających gatunkach możemy bez problemu połączyć matę grzewczą z inną metodą ogrzewania

Zamontować matę możesz na dwa sposoby: od zewnątrz (przyklejając ją do dna lub jednej ze ścianek) lub od wewnątrz (przyklejając do dna). Jeśli zdecydujesz się na matę wewnątrz terrarium, pamiętaj, żeby dokładnie przykryć ją podłożem.

Mata jest samoprzylepna, więc łatwo i szybko możesz przykleić ją do wybranej powierzchni, gdzie zajmować będzie bardzo niewiele miejsca. Dzięki temu właściciele nawet małych terrariów będą zadowoleni z tego rodzaju ogrzewania. 

Bez względu na to, czy twoim pragnieniem jest odtworzyć środowisko naturalne czy zapoznać swoich pupili z luksusem ogrzewania podłogowego - mata grzewcza Happetsprawdzi się w twoim terrarium.

 

 

Terra Mat G305
5 W
14 x 15 cm
Terra Mat G307
7 W
15 x 28 cm
Terra Mat G320
20 W
42 x 28 cm
Terra Mat G335
35 W
65 x 28 cm

 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie