• Kategorie
  • Szukaj
  • Wszystko dla gryzoni

WSZYSTKO DLA GRYZONI

Gryzonie jak każde zwierzęta potrzebują opieki i zainteresowania ze strony opiekuna.

Przed zakupem lub adopcją małego pupila powinniśmy poznać zwyczaje danego gatunku jak np. kiedy jest bardziej aktywny w dzień czy w nocy? Zastanowić się jak to będzie wpływało na nasze życie, czy nie będzie uciążliwe. W miarę możliwości sprawdzić czy domownicy nie są uczuleni np. na sierść.

Zastanówmy się też nad miejscem na klatkę – w zależności od gatunku gryzonia domek może być mały lub naprawdę duży, żeby było mu przyjemnie i wygodnie oraz, żeby miał zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że gryzonie podczas adaptacji (ale i później) należy brać na ręce, żeby się z nami oswoiły i nie były dzikie. 

W naszym internetowym sklepie zoologicznym dla gryzoni znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów dla takich zwierzaków jak: królików, szynszyli, chomika, fretki, świnki morskiej, koszatniczki, myszoskoczka, szczurów, myszy, jeży, wiewiórek Począwszy od pokarmu, kolb, przysmaków, witamin, sianka poprzez klatki oraz akcesoria do nich jak drabinki, hamaki, kołowrotki, miski, poidełka, szelki aż do zabawek i artykułów pielęgnacyjnych, żwirków i ściółek – bawełnianych, z włókien kokosowych, trocin.

Należy również rozważyć zakup transportera dla gryzoni, który będzie pomocny podczas wyjazdu na wakacje lub wizyty u weterynarza.

cleXa sklep zoologiczny dla gryzoni oferuje Państwu produkty najwyższej jakości i wiodących producentów takich jak: Yarro, Zoolux, Vitapol, Wio-Mar, Versele Laga, Vitakraft, Nestor, Trixie, Joris, Natural Vit, Ham Stake, Francodex, Furminator, Ferplast, Dr Seidel, Chipsi, Certech, Brit, Beaphar,Bazyl, Happet