• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dla psów

 

AKCESORIA DLA PSÓW

 Decydując się na zakup lub adoptowanie psa każdy właściciel powinien zdawać sobie sprawę z tego, że pupila trzeba będzie wyposażyć we wszystkie niezbędne mu do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania akcesoria. Będą to produkty niezbędne jak miska dla psa, legowisko, obroża i smycz lub szelki. W przypadku mniejszych psów i szczeniaków może być potrzebny transporter do zawiezienia psa do weterynarza lub podróży samolotem.

Wybór miski dla psa jest uzależniony do wielkości zwierzęcia, a czasem od jego rasy. Dla cocker spaniela dostępne są wysokie miski, żeby pies nie moczył swoich uszu. Psy zbyt szybko i łapczywie pochłaniający jedzenie można wyposażyć w miskę spowalniającą tę czynność.

W podróżowaniu samochodem z psem przydatne mogą okazać się pokrowce i maty do auta zabezpieczające siedzenia przed zabrudzeniami. Dodatkowym zabezpieczeniem pupila będą pasy bezpieczeństwa dla psa i smycze do samochodu. W naszym sklepie zoologicznym mamy też dla podróżników miski podróżne zapakowane w wygodne etui.

Pies w domu powinien mieć wyznaczone swoje miejsce do spania i odpoczynku. Tam powinno być umieszczone jego legowisko. Jego wielkość dobieramy według wielkości psa -nie może być za małe, żeby mógł wygodnie się położyć i wyciągnąć. W upalne lato ulgę przyniosą maty chłodzące dla psów.

Dla starszych i chorujących piesków mamy wodoodporne maty, które zabezpieczą domową przestrzeń.

Wybierając akcesoria dla swojego psa zawsze kieruj się jego wiekiem i wielkością. Pomocne mogą okazać się również informacje dotyczące upodobań rasy Twojego zwierzaka.